Najmłodsza grupa przedszkolaków z ogromną radością korzystała z uroków zimy podczas zabaw na placu przedszkolnym. Dzieci z zapałem odkrywały właściwości śniegu. Wspólna zabawa szybko przerodziła się w wielkie, radosne lepienie śnieżnego misia. Zabawa na świeżym powietrzu dostarczyła dzieciom nie tylko ruchu, ale też okazji do rozwijania wyobraźni, sprawności manualnej i umiejętności działania w grupie. To był dzień pełen śmiechu, rumianych policzków, małych odkryć i prawdziwej zimowej magii.
Foto: G. Soboń
Tekst: A. Palka-Bieniek




