„Czary mary, czarów czas,
śmiech i magia są wśród nas „
24 listopada w naszym przedszkolu odbył się niezwykły pokaz magii! Dzieci miały okazję zobaczyć niezwykłe sztuczki i z zapartym tchem śledziły każdy ruch magika.
Największą radość sprawiła wspólna zabawa – przedszkolaki mogły wypowiadać zaklęcia i pomagać magikowi w czarach. Sala rozbrzmiewała śmiechem i oklaskami.
To był dzień pełen uśmiechu, wyobraźni i niezapomnianych wrażeń. Magia naprawdę istnieje – wystarczy spojrzeć w dziecięce oczy. Prawdziwa magia tkwi w dziecięcej wyobraźni, radości i szczerości.
Tekst: A. Palka-Bieniek
Foto: A Palka-Bieniek, I. Dudka







