Dzieci z naszego przedszkola, po raz kolejny, mogły spotkać się z pieskiem w ramach dogoterapii. W ramach zajęć, dzieci uczą się zachowań w stosunku do zwierząt. Dowiadują się, jak zaopiekować się czworonogiem, jak go karmić i co najważniejsze – przestają obawiać się kontaktów z psem. Dzieci uczą się samokontroli, rozwijają zasoby nowych słów, opanowują treści dydaktyczne, uczą się liczyć, poprawiają komunikację z innymi ludźmi. Spotkanie sprawia dzieciom wiele radosnych i przyjemnych doznań, na które oczekują ze zniecierpliwieniem.




